349,00 kr
Vår lyxiga kräm som både är uppstramande och näringsrik! Innehåller havtorn, neroli, patschuli och rosmarin. Dessa eteriska oljor ger en förföriskt ljuvlig doft och passar både som en kroppslotion varje dag och som en extra insmörjning vid speciella tillfällen.
Royal Body Cream är en näringsrik och uppstramande kroppskräm med havtorn och en sofistikerad doft av Neroli, Patschuli och Rosmarin. Den ger huden djup näring, förbättrad elasticitet och en härlig känsla av lyx i vardagen.
Cremen stödjer hudens naturliga skyddsfunktion och gör huden sammetslen, samtidigt som den verkar stärkande och revitaliserande – särskilt för hud som behöver lite extra omvårdnad.
Royal Body Cream innehåller samma eteriska oljor som kundfavoriten Royal Body Oil, vilket innebär att du får samma uppstramande effekt, men i krämform. Använd gärna oljan och cremen tillsammans för en komplett effekt – oljan verkar i hudens djupare lager medan cremen återfuktar och vårdar hudytan.
| Storlek | |
|---|---|
| Varumärke | |
| Formula | |
| Egenskaper | |
| Hudtillstånd |
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Recensioner
Det finns inga recensioner än.